OPTYMISTYCZNE PRZEDSZKOLE NR 39 "POD TOPOLAMI"

Przedszkole Nr 39 "Pod Topolami"
ul. Dorycka 1
01-947 Warszawa

 

tel  22-835-08-09

 

W smerfowym lesie

Grudzień dla wielu z nas to czas przedświątecznych porządków i wielkich  przygotowań. Okres ten, kojarzony jest często z pieczeniem i dekorowaniem pierniczków, pierwszym kolędowaniem, czy też  wykonywaniem świątecznych ozdób. W naszym przedszkolu również zagościła świąteczna atmosfera. 7 grudnia odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe, w których uczestniczyły dzieci z grupy Smerfy wraz z Rodzicami. Podczas warsztatów wspólne ozdabiano, wcześniej upieczone przez dzieci pierniczki, wykonywano świąteczne pudełka oraz bombki choinkowe. Rodzice i dzieci z zapałem i wielką radością uczestniczyli w zajęciach, a przy tym wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Był to mile spędzony czas, który chyba nam wszytskim dał przedsmak nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do galerii na fototelację!


Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Dnia 06.11.2022r. z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przedszkolaki z grupy ,,Smerfy” oraz ,,Motylki” wzięły udział w bajkowym spotkaniu, podczas którego opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach. Do przedszkola przybyły dzieci przebrane w piękne bajkowe stroje. W tym dniu zabawom i tańcom nie było końca. Dzieci rozpoznawały bajki po przeczytanym fragmencie, rozpoznawały również bajkowe postaci i tytuły bajek po rekwizytach. Układały „bajkowe” puzzle oraz obejrzały bajkę pt. ,,Czerwony Kapturek”.

Dzień ten przypomniał wszystkim, jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka. Przeniesienie dzieci w świat bajek sprawiło przedszkolakom dużo radości.

Zapraszamy na fotolerację w galerii :) 

 

 

 

misie
smerfy
motylki
pszczolki
żabki
tygryski

Linki

  

    

 


 

                  

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.